עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
היי ! קוראים לי מאיה ואני בת 15 עולה לכיתה י'. בבלוג אשתף אתכם בחיי האישים, אספר לכם דברים שקורים לי ואת מחשבותיי.
חברים
System Meאני ?
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

שעת סיפור || כמעט נאנסתי

10/11/2017 16:38
מאיה
היי! היום אני החלטתי לספר לכם איך לפני כמה ימים כמעט נאנסתי.
זה היה יום רגיל, התבטלו לי השעתיים האחרונות אז החלטתי לחזור הביתה באוטובוס, זה משהו די שגרתי אצלי לנסוע באוטובוס לבד, אני כבר בת 14 ואני נוסעת באוטובוס 2-3 פעמים בשבוע.
האוטובוס עצר לי בתחנה, ירדתי מהאוטובוס והתחלתי ללכת לכיוון הבית שלי. הדרך לביתי כוללת את הכביש הראשי של השכונה שלי, השכונה שלי די שקטה והרחוב הראשי הוא לא "רועש" או משהו כזה, אין בו אפילו רמזורים, הוא פשוט הכביש שממנו יוצאים מהשכונה. 
התחלתי ללכת, והבחנתי באוטו לבן די קטן, שבתוכו יש איש לא רזה בכלל, עם זיפים ושיער שחור. האמת שדי פחדתי- שהוא יחטוף אותי או משהו כזה, אבל הייתי בטוחה שאני סתם דרמתית והיסטרית. המשכתי ללכת, ואז הוא אמר לי :"תגידי איך מגיעים ל******?" עניתי לו שהוא צריך להמשיך ישר ושמאלה, לאחר מכן הוא טען שהוא לא שומע וביקש שאתקרב, עניתי לו שוב שהוא צריך להמשיך ישר ושמאלה והמשכתי ללכת. חשבתי לעצמי- איזה מזל, זה סתם איש תמים שלא ידע איך להגיע ל***** ורק רצה את עזרתי. 
יומיים/שלושה ימים לאחר מכן, אמא שלי שלחה לי הודעת וואצאפ שמסביר שיש מישהו שמטריד מינית נערות וצריך להיזהר וכאלה. הייתי בטוחה שזה בדיחה כי תמיד מפיצים סתם הודעות מפחידות כאלה, ישר עניתי לאימי שזה שקר שלא תילחץ ושהמון אנשים סתם ממציאים הודעות ומפיצים אותם.
היא ענתה לי שזה לא שקר, שזה קרה לאחות של מישהי מהכיתה של אחותי, מה שקרה לה שאיש כלשהו שאל אותה איך מגיעים ל*******, היא ענתה לו, הוא טען שהוא לא שומע אותה וביקש שתתקרב. אני קוראת שוב את ההודעה, ומגלה שהתיאורים של האיש "המטריד מיני" שמתוארים בהודעה, זהים לתיאורים של האיש ששאל אותי איך מגיעים ל****. גם בהודעה כתוב שהוא מלא, עם שיער שחור, זיפים ורכב קטן לבן. 
עשיתי אחד ועוד אחד, והבנתי שאותו האיש שפגשתי לפני כמה ימים, ניסה להטריד אותי מינית, ואם הייתי מתקרבת יותר אל האוטו, יכול להיות שהייתי אחת מתוך הרבה בנות שהוטרדו מינית. 
טוב אז זה היה הסיפור שלי על איך *כמעט* נאנסתי, זה מלחיץ ברמות אך עם זאת אני לא יודעת איזו נערה שפויה תתקרב ככה לאוטו זר שבתוכו יש איש די מפחיד. 
אני לא יודעת אם זה בגלל שפשוט יש לי מזל, או שאני סתם פחדנית היסטרית שעושה ביג דיל מכל דבר. אני מקווה שהגעתם עד לפה!
אל תשכחו להגיב את דעתכם ולשאול אותי שאלות - אם יש לכם, תמיד אני עונה לכם ונכנסת לבלוגים של המגיבים כדי להכיר אתכם.
מאיה
IM ALedyaאריק
IM AL
10/11/2017 18:03
עם מה שכתבת ועם כל מה שקורה כעת מסביב חושב על כך שבנות חשופות כל ךכ הרבה להטרדות מצד גברים וזה פשוט לא נתפס!
מקווה שעם כל מה שקורה כעת זה ישתנה לטובה.
edya
12/11/2017 04:25
תשמרי על עצמך!!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: